f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Follow us

a

Prowadzący

  /  Prowadzący

PROWADZĄCY SZKOLENIA

Bożena Ziemniewicz

BOŻENA ZIEMNIEWICZ

Ekonomistka, menedżer, przedsiębiorca branży usług rozwojowych, wykładowca, trener, coach, społecznik i samorządowiec

Ukończyła z wyróżnieniem kierunek handel zagraniczny na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia doktoranckie w Studium Doktoranckim Nauk Ekonomicznych UŁ. Ma uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Jest absolwentką programu dyplomatycznego Akademii Spraw Zagranicznych.

Jest praktykiem NLP z dyplomem od Richarda Bandlera i coachem akredytowanym przez Noble Manhattan Coaching Institute. Od 1993 prowadzi (prezes Zarządu i dyrektor generalny) BRITISH CENTRE. Radna wojewódzka IV, V i VI kadencji w Sejmiku Województwa Łódzkiego. Społecznie działa na rzecz samorządu gospodarczego w Krajowej Izbie Gospodarczej, Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, Klubie 500-Łódź Stowarzyszenie Właścicieli, Prezesów i Dyrektorów Firm i samorządu branżowego w Radzie Kompetencji ds. Sektora Usług Rozwojowych, Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych, Stowarzyszeniu Lifelong Learning.

Srebrny i Złoty Krzyż Zasługi, Menedżer Roku Województwa Łódzkiego 2022 – nagroda specjalna, Diament Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej 2020, Kobieta Niezwykła 2021, Odznaka Za zasługi dla Miasta Łodzi 2020.

LukaszKucinski

ŁUKASZ KUCIŃSKI

Prowadzi analizy działów handlowych, działów marketingu i działów wsparcia. W latach 2003 – 2011 Dyrektor Działu Nauczania Języków Obcych w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych, gdzie z wieloma sukcesami zarządzał marketingiem i sprzedażą.
Obecnie zajmuje się tworzeniem strategii marketingu i sprzedaży i wdrażaniem ich w organizacjach.
Z przyjemnością prowadzi procesy rozwojowe działów sprzedaży i marketingu. Pomaga firmom budować efektywne zespoły sprzedażowe. Jest twórcą autorskiego programu studiów podyplomowych na kierunku Akademia Menedżera Sprzedaży w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy, Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, wykładowcą i kierownikiem merytorycznym studiów EMBA w Collegium Da Vinci w Poznaniu.
Był autorem bloga o Sprzedaży i Marketingu, stałym autorem magazynu World Business Class oraz autorem wielu publikacji na temat zarządzania.
Jest współautorem książki „Firma Jako Całość – Porządkowanie Chaosu Korporacyjnego”, wydanej w Onepress w 2019 roku oraz 4 audiobooków z zakresu zarządzania z serii: AMS Prestige.

Iza_Matuszewska

IZABELA MATUSZEWSKA

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jej dyplom z Fotografii reklamowej został wyróżniony Nagrodą Galerii 86 przyznaną w trakcie XX Konkursu im. Władysława Strzemińskiego. W 2000 roku wygrała konkurs „Outbreak”, za sprawą którego otrzymała stypendium Örebro Konskola w Szwecji. Swoje prace prezentowała na kilkunastu wystawach i wydarzeniach artystycznych w kraju i zagranicą (m.in. Łódź, Örebro, Nowy Jork). Od 2011 CEO / dyrektor kreatywny Agencji Reklamowej PINKPIN. Członkini Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej STGU. Z branżą marketingową związana jest już od ponad 20 lat. Realizuje usługi reklamowe z zakresu ATL, BTL, digital marketingu, brandingu oraz social media. Tworząc projekty dostosowane do potrzeb, kreuje nową rzeczywistość, która pomaga klientom sprzedawać swoje usługi.

Naumowicz

ANNA NAUMOWICZ

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie finansów, rachunkowości, controllingu i inwestycji , od ponad 20 lata zajmuje stanowiska kierownicze w pionie finansowo-księgowym, expertka od „Biznes planu”, współwłaścicielka Centrum Księgowo Doradczego Sp. Z o.o., doradca w zakresie rachunkowości i podatków, posiada doświadczenie w ponad kilkudziesięciu projektach unijnych ( między innymi : „Twój Biznes-Twoją szansą”, –„Naucz się komunikować i handlować z partnerem zagranicznym”, Społecznie znaczy Ekonomicznie-spółdzielnia socjalna”)

Aleksandra Olejnik

ALEKSANDRA OLEJNIK

Mezzosopranistka, nauczycielka emisji głosu, pieśniarka. Pasjonatka tańca, jogi i instruktora Gimnastyki Słowiańskiej. Ambasadorka Miasta Wałcz. Ciepła, pozytywna i pełna dobrej energii. Opowie jak ważny dla wszystkich jest odpowiedni oddech. Jak oddech w połączeniu z ruchem potrafi odblokować kobiecość, uwolnić ciało od napięć i blokad. Jak można wykorzystać oddech i głos, aby żyć pełną piersią.

Ulikowski

MIKOŁAJ ULIKOWSKI

Specjalista i szkoleniowiec od reklam Facebook z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat zwiększenia sprzedaży oraz budowania profili w social mediach. Wypromował już ponad 70 firm dzięki dopasowanym strategiom e-marketingu. Autor kursów oraz współautor licznych e-book’ów. W jego wykładach i warsztatach online wzięło udział już ponad 1000 osób, w tym pracownicy Ambasady USA z siedzibą w Warszawie oraz zespół dyrektor Mary Kay. Uczestnicy cenili w nim najbardziej przekazywanie wiedzy w prosty, zrozumiały sposób, łatwość w nawiązywaniu relacji oraz praktyczne porady. Aktualnie zbliża się do ukończenia kierunku Multimedia Design na jednej z bardziej prestiżowych uczelni w Kopenhadze.

IMG-20230913-WA0002

GRZEGORZ GEMBALSKI

Prezes European Concept Consulting Sp. Z o.o. spółki wyspecjalizowanej w obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych. Długoletni szkoleniowiec współpracujący m.in. z Społeczną Akademią Nauk w Łodzi, Urzędami Pracy i licznymi firmami komercyjnymi. Jest autorem i współprowadzącym licznych projektów współfinansowanych ze środków UE. Z racji doświadczeń zawodowych posiada bogate doświadczenie w zagadnieniach finansowych dotyczących ekonomii społecznej i firm z trzeciego sektora.

Zawalska Daria foto

DARIA ZAWALSKA

Absolwentka wydziału studiów międzynarodowych i politologicznych na Uniwersytecie Łódzkim, doktorantka Wydziału Zarządzania UŁ. Od 2006 roku realizuje projekty międzynarodowe współfinansowane ze środków unijnych w instytutach badawczych na uczelniach wyższych i organizacjach pozarządowych. Od 2018 roku związana z Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową, gdzie między innymi zarządza projektem dotyczącym mody ekologicznej. Biegle zna angielski i hiszpański. 

walczak

MARTA WALCZAK

Absolwentka Wydziału Filologii Romańskiej Uniwersytetu Śląskiego oraz Polsko-Francuskich Studiów z Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie JEAN MOULIN LYON 3.
Od 2002 roku związana z Instytucjami Otoczenia Biznesu i firmami consultingowymi realizującymi projekty ze środków UE.
Dyrektor Biura, a następnie Dyrektor ds. Rozwoju i Pozyskiwania Funduszy w Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej. Odpowiedzialna za wyszukiwanie źródeł finansowania przedsięwzięć realizowanych przez ŁIPH. Obecnie koordynuje pracę biura projektów europejskich Izby sprawując nadzór merytoryczny nad ich kompleksową realizacją.