f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Follow us

a

Nasze uczestniczki

  /  Nasze uczestniczki
image_123650291

Imię i nazwisko: Anna Stasiak
Nazwa firmy: Zakręcona i zaplątana
Dane kontaktowe:
Anna Stasiak
Tel. 883-455-046
e-mail : aniastasiak.pl@gmail.com
Facebook – nazwa Zakręcona i zaplątana

Opis: Owoce mojej rzemieślniczej pracy rąk posiadają duszę i unikalność. Ze zwykłego sznurka potrafię stworzyć oryginalne dzieła, w pełni personalizowane. Są to torby duże, małe, ramki i pamiątki na różne okoliczności (chrzest, ślub,urodziny ). Uważnie słucham potrzeb klientów, dbam o szczegóły, wysoką jakość, aby gotowe dzieło wpasowało się w ich gusta. Tworząc z naturalnych surowców dbam i wspieram środowisko. Materiały wybieram ekologiczne i wykorzystuje do końca. Rękodzieło to pasja i miłość do tego co robię.

zosia 009_edited
Imię i nazwisko: Zofia Feliksińska-Świerz
Nazwa firmy: Project-BIM
Dane kontaktowe: Zofia Feliksińska-Świerz
http://www.project-bim.com
tel: 533 625 310
e-mail: zofia@project-bim.com
Opis: Nazywam się Zofia Feliksińska-Świerz i jestem architektem od zawsze pracującym z technologią. Przez wiele lat pełniłam role dyrektora do spraw BIM u dużego europejskiego deweloper budynków biurowychBIM -Building Information Modeling symuluje projekt budowlany w środowisku wirtualnym. Ten proces  pozwala niejako zbudować budynek dwa razy, najpierw w środowisku wirtualnym, używając do tego bogatego w dane modelu 3D a dopiero później naprawdę w rzeczywistym świecie. Po 20 latach pracy za granicą wróciłam do Polski i chciałabym tu wykorzystać moje doświadczenie. A jednocześnie trochę zwolnić tempo życia i nie zmieniać kraju co 5 lat, goniąc za ciekawymi projektami.

Moja firma, Project-BIM pomaga firmom budowlanym i inwestorom optymalnie wykorzystać model BIM oraz wdrożyć innowacyjne technologie cyfrowe wspomagające proces budowlany. Jesteśmy praktykami z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na prestiżowych projektach, w tym lotniskach, szpitalach, obiektach biurowych i muzealnych.

087_justyna_291023

Imię i nazwisko: Justyna Zar – Schabowska
Nazwa firmy: ART WAY STUDIO
Dane kontaktowe: ART WAY STUDIO
e-mail: jzarschabowska@gmail.com, tel. 506076284
Opis: ART WAY STUDIO to przestrzeń rozwoju, miejsce powstałe z fascynacji człowiekiem i jego emocjami oraz z pasji do teatru i psychologii. Jego założycielką jest aktorka, reżyserka i terapeutka: Justyna Zar Schabowska. ART WAY STUDIO oferuje bogaty wachlarz warsztatów, poczynając od warsztatów pracy z głosem, ciałem oraz technik aktorskich po warsztaty wystąpień publicznych, warsztaty asertywności, czy pokonywania prokrastynacji. ART WAY STUDIO to miejsce doskonalenia siebie i dawania głosu swojemu wewnętrznemu Artyście. Art Way Studio to również miejsce, które oferuje szeroki wachlarz warsztatów rozwojowych oraz wsparcie i coaching. Art Way Studio współpracuje z ludźmi teatru, pasjonatami sztuki aktorskiej, artystami, trenerami głosu, aktorami, reżyserami, pedagogami teatru. W trakcie kursu aktorskiego stworzonego wedle autorskiego programu słuchacze nie tylko mogą wejść w realia zawodu, nauczyć się praktycznych technik aktorskich, pracy nad interpretacją i strukturą tekstu oraz zaznajomić się z improwizacją aktorską, ale również przejść przez program, który największy nacisk kładzie na wykorzystanie indywidualnych zasobów oraz komfort i rozwój psychiczny.

IMG_20231003_212925

Imię i nazwisko: Ewelina Turska
Nazwa firmy: EduProPsy – Art
Dane kontaktowe:
Facebook:  https://www.facebook.com/EduProPsyArte 
Instagram : https://www.instagram.com/edupropsy_art
Tel. +48 791149696
e-mail: edupropsy.art@gmail.com
Opis: EduProPsy – Art łączy w sobie unikalne elementy profilaktyki, psychoedukacji i terapii, wykorzystując własne umiejętności, doświadczenie i zdobytą wiedzę. Specjalizuję się w dostarczaniu inspirujących szkoleń dla placówek edukacyjnych i firm. Oferta obejmuje innowacyjne warsztaty profilaktyczno-psychoedukacyjne oraz arteterapeutyczne, skierowane do przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, nauczycieli oraz rodziców. Wierzę, że proponowane warsztaty rozwijają umiejętności psychospołeczne oraz promują kreatywne podejście do życia. Dla każdej grupy odbiorców proponuję indywidualnie dopasowaną ofertę, uwzględniającą zarówno zakres, jak i formę szkolenia. Zapraszam do współpracy.

czerwony_pegaz_min36

Imię i nazwisko: Maria Janus
Nazwa firmy: Czerwony Pegaz – Maria Janus
Dane kontaktowe:
www: maryniajanus.pl
tel.: 691 848 959
e-mail: maryniajanus@gmail.com
sklep: redpegasuspuppets.etsy.com
Opis: Moją pasją jest wykorzystanie lalek animacyjnych i technik teatralnych w edukacji, pracy terapeutycznej i rozwojowej. Łączę doświadczenie praktyka teatru, wiedzę doktora nauk humanistycznych oraz wrażliwość dyplomowanej pedagożki teatru, lalkoterapeutki i dramaterapeutki. Prowadzę innowacyjne, „szyte na miarę” warsztaty i kursy dla instytucji, firm i osób prywatnych. Projektuję i wykonuję na zamówienie lalki dla artystów, edukatorów i terapeutów.

osiodlany

Imię i nazwisko: Małgorzata Staniewska
Nazwa firmy: „Osiodłany”
Dane kontaktowe: www.osiodlany.pl
e-mail: osiodlany@gmail.com
tel. 502 630 320
Opis: Nazywam się Małgorzata Staniewska i prowadzę firmę „Osiodłany” zajmującą się dopasowywaniem siodeł. Właściwe dopasowanie siodła jest podstawą, aby zapewnić koniowi swobodne poruszanie się we wszystkich chodach, a jeźdźcowi umożliwić odpowiednie podparcie i odnalezienie prawidłowego balansu. Usługa, którą oferuję obejmuje nie tylko statyczną ocenę siodła, ale także sprawdzenie siodła w normalnym użytkowaniu czyli podczas jazdy. Poza dokonywaniem korekty siodeł zajmuję się też wymianą wypełnienia i drobnymi pracami rymarskimi. Jeśli potrzebujesz konserwacji, renowacji lub zmiany koloru – również serdecznie zapraszam.

Imię i nazwisko: Dagmara Choińska
Nazwa firmy: JiMi Dagmara Choińska, NIP 7311947805, REGON 526260484
Dane kontaktowe:
tel.: 690611444
e-mail: kontakt@pintowear.com
Opis: Jesteśmy polską marką, która tworzy modne ubrania dla dziewczynek, a przy tym wspiera je w wielu płaszczyznach! Spod igły PINTO wychodzą rzeczy, w których Wasza pociecha poczuje się pewnie i pięknie. Mamy dla Was urocze sukienki, spódniczki, body czy bluzki. Nie zapomnieliśmy również o spodniach, legginsach, miękkich bluzach, a nawet piżamach! Znajdziecie tu wszystko, czego potrzeba w garderobie małej dziewczynki. Wasza pociecha poczuje w PINTO maksymalną swobodę, której potrzebuje do eksploracji świata. Obiecujemy, że naszą odzież dla dziewczynek polubią zarówno dzieci, jak i rodzice!

image_6487327

Imię i nazwisko: Anastasiia Skolozdra
Nazwa firmy: Fundacja „Prosto”
Dane kontaktowe:
tel. +48 575211867
e-mail:  AiaKora.artwork@gmail.com
https://www.facebook.com/profile.php?id=100094633132424
Opis: Fundacja „Prosto” Przestrzeń twórcza/galeria. Miejsce kreatywności dla każdego. Kreatywność we wszystkich jej przejawach. Warsztaty twórcze z nowoczesnymi technikami rysunkowymi, dynamiczna przestrzeń artystyczna do wystawiania i prezentacji dzieł sztuki, przestrzeń na ciekawe spotkania, projekty. Miejsce, które inspiruje kreatywność. Po prostu przyjdź i twórz 🎨✨

ogroby-Joanna-Jaskulowska-zdjecie
Imię i nazwisko: Joanna Jaskułowska
Nazwa firmy: Ogroby
Dane kontaktowe:

Opis: Ogroby to kreatywne studio projektowe, założone przez Joannę Jaskułowską, doświadczoną architektkę i projektantkę przestrzeni miejskich. Marka specjalizuje się w tworzeniu unikalnych projektów nagrobków, które nie tylko upamiętniają osoby zmarłe, ale także stanowią unikalne miejsca do refleksji i wyrażania miłości. Ogroby to połączenie głębokiej symboliki, designu i piękna natury, zmieniające tradycyjny obraz miejsc spoczynku. Dzięki mojemu profesjonalnemu wsparciu klient ma poczucie, że zadbał o sprawy rodzinne i upamiętnił bliskich w wyjątkowy sposób.

AleksandraHajnike(1)

Imię i nazwisko: Aleksandra Hajnike
Nazwa firmy: innerMOON
Dane kontaktowe: https://instagram.com/innermoon.pl
e-mail: innermoon.pl@gmail.com
Opis: innerMOON powstało z inspiracji życiem w zgodzie ze sobą i swoją wewnętrzną siłą symbolizowaną przez księżyc. To marka modowa, której wyróżnikiem są ręcznie wykonane ubrania oraz dodatki, wszystkie powstałe w Polsce, wyjątkowe kroje oraz certyfikowane materiały zapewniające klientkom bezpieczeństwo użytkowania. Główną inspiracją są kolory i formy istniejące w naturze, które można dostrzec, doświadczyć i docenić podczas podróży. Założycielką marki jest Aleksandra Hajnike – do niedawna architektka żyjąca na wysokich obrotach, teraz na drodze powrotu do harmonii.

Imię i nazwisko: Olga Mogylova
Nazwa firmy: Akademia Szycia i Rękodzieła
Dane kontaktowe:
Tel: +48 575074651
e-mail: o.mogilova@gmail.com
Opis:
– Prowadzimy kursy/ warsztaty szycia i rękodzieła dla dzieci i dorosłych

– Mamy unikalną metodę nauczania szycia na maszynach dzieci od 6 lat życia
-Posiadamy unikalną metodologię nauczania od podstaw po opracowanie i realizację własnego projektu szycia dla dzieci i dorosłych
– Uczymy szycia w technice Patchworku
– Zajęcia odbywają się w lekkiej, twórczej i przyjaznej atmosferze
– Warsztaty prowadzą kompetentni, doświadczeni i pełni pasji nauczyciele z ponad 10-letnim stażem
– Prowadzimy mobilne warsztaty dla grup i osób indywidualnych
– Prowadzimy firmowe warsztaty rękodzieła
– Mamy najlepsze recenzje i stałych klientów

Zapraszamy serdeczne do naszej Akademii Szycia i Rękodzieła!
3

Imię i nazwisko: Paulina Pomykała-Przeździecka
Wokalistka, Manager muzyczny, Producent wydarzeń artystycznych.
Dane kontaktowe:
e-mail: pomykala.paulina@gmail.com
tel. 694 60 60 64
Opis: Projektuję i dostarczam oprawę muzyczną na wydarzenia firmowe.
Solista operowy wraz z kameralną orkiestrą smyczkową? A może wokalistka z bandem jazzowym? Pomagam stworzyć klimat i podkreślić rangę wydarzenia.
Produkuję koncerty rozrywkowe dla dorosłych i koncerty edukacyjne dla dzieci.
Promuj swoją firmę wydarzeniami artystycznymi.
Artystka chóru Teatru Wielkiego w Łodzi.
Wokalistka projektów Queen Symfonicznie oraz Muzyka The Beatles Symfonicznie.
Specjalista ds. Edukacji w Teatrze Wielkim w Łodzi.

image1

Imię i nazwisko: Ula Gramza
Nazwa firmy: Agencja prawno-marketingowa.
Dane kontaktowe:
e-mail: ugramza@wp.pl, tel: 519851409.
Opis: Połączenie usług marketingowych i doradztwa prawnego to odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie rynku. Wierzymy w etyczny i rzetelny marketing, dlatego chcemy naszym klientom zapewnić bezpieczny rozwój w internecie. Wśród naszej oferty znajdzie się marketing w social mediach, wsparty m.in. tworzeniem umów, regulaminów na stronę, polityki zwrotów, prawem konsumenta czy zgodnością z dyrektywami typu omnibus. Naszą największą zaletą jest uproszczenie biurokracji i komunikacji, ponieważ zapewniamy kompleksową usługę, dzięki połączeniu wiedzy marketingowca i prawnika. Ignorantia iuris nocet, a brak marketingu blokuje wzrost.

natalia anna binkowska zdjęcie wizytówka
Imię i nazwisko: Natalia Anna Binkowska
Nazwa firmy: Natalia Anna Binkowska, Malarstwo
Dane kontaktowe:
Natalia Anna Binkowska
tel. +48794314970
Opis: Zajmuję się malarstwem ekspresyjnym wielkoformatowym. Obrazy przedstawiają emocje, nastroje w relacjach międzyludzkich, które są oddane w kolorze i geście malarskim. Oferuję wypożyczenie obrazów, z montażem, transportem, w miesięcznym rozliczeniu – subskrypcji – z możliwością zmiany ekspozycji co kilka miesięcy. Obcowanie ze sztuką w przestrzeni domu, miejsca pracy pozytywnie wpływa na jakość życia – pobudza do działania, wspiera kreatywność, koi zmysły, relaksuje. Sztuka intryguje do rozmów. Korzyści płynące z współpracy to szybka zmiana aranżacji wnętrza i nastroju w zależności od potrzeb i aury.
Magdalena Buczek
Imię i nazwisko: Magdalena Buczek
Nazwa firmy: Chwyt Concept
Dane kontaktowe: Magdalena Buczek
http://chwyt-concept.com/
tel: 509 018 066
e-mail: magda@chwyt-concept.com

Opis: Magdalena Buczek- projektantka ubioru i kostiumograf, absolwentka SGH i MSKPU w Warszawie. Jej projekty publikowane były w mediach krajowych i zagranicznych (Fashionpost.pl, Moda w Polsce, Lśnienie Magazyn, Untold, Contributor). Finalistka ogólnopolskiego konkursu OFF Fashion i Srebrna Pętelka. Tworzyła i współtworzyła kostiumy do filmów, reklam i sesji zdjęciowych. Twórczyni marki Chwyt Concept.
Chwyt Concept to marka, która przedefiniowuje sposób, w jaki postrzegamy akcesoria codziennego użytku. Produkty wykonane z biomateriałów są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także stawiają na funkcjonalność i styl. Chwyt Concept promuje aktywny tryb życia, zachęcając do podejmowania wyzwań i eksploracji nowych możliwości. Akcesoria, takie jak funkcjonalne kamizelki, uniwersalne saszetki, etui i cupholdery, są projektowane z myślą o dynamicznych osobach, które nie boją się wyzwań i cenią swobodę ruchu.
IMG_6380
Imię i nazwisko: Anna Szczęsna
Nazwa firmy: Éclat Intimates
Dane kontaktowe:
e-mail: szczesnaania99@gmail.com
Nr tel.: 797853373
Opis: Éclat Intimates to więcej niż marka – to obietnica wyjątkowości, zapewniająca każdej kobiecie bieliznę, która nie tylko spełni jej wysokie oczekiwania, ale także stanie się częścią jej unikalnej historii. Éclat Intimates to marka bielizny definiująca nową erę luksusu i personalizacji. Nasza kolekcja, będąca kwintesencją klasycznej ponadczasowości, łączy w sobie niezrównaną elegancję z najwyższym komfortem. Dążymy do tego, aby każda kobieta odnalazła w naszych produktach odzwierciedlenie swojego indywidualnego stylu i osobowości. Oferujemy unikatową możliwość personalizacji bielizny, pozwalając klientkom na dodanie inicjałów czy wybranych symboli.

Imię i nazwisko: Anna Kowalska
Nazwa firmy: CURKA Centrum Usług. Rzemieślnicy, Kreatorzy, Artyści.
Dane kontaktowe:
Tel. 512175998
e-mail : curka@gmail.com
Opis: Planowane przedsięwzięcie to działalność usługowa, rozwojowa i co-workingowa. Tematy przewodnie to moda z odzysku, przeróbki odzieży i innych akcesoriów modowych, prowadzenie warsztatów i grup rzemieślniczych, działania rozwojowe i szkoleniowe,  co-working. Planujemy  skupić wokół siebie fascynatów i rzemieślników zawodów około odzieżowych i modowych głównie doświadczonych krawców/owe, modystów/stki, szewców, metaloplastyków ale także początkujących projektantów i przedstawicieli innych zawodów kreatywnych takich jak reklama, marketing, zarządzanie projektami, rozwój osobisty itd.

Dominujące motywy założenia firmy to chęć połączenia w jednym miejscu ludzi z pasją, doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami z coraz szerszą rzeszą klientów spragnionych spersonalizowanego podejścia, uważnej obsługi i wysokiej jakości przy innowacyjnym podejściu do sposobu świadczenia usług i kojarzenia klientów.

Kolejne możliwe odpłatne usługi to np. opieka nad dziećmi, osobami starszymi, gotowanie, sprzątanie, drobne naprawy, usługi „złotej rączki”, wyprowadzanie psów, pomoc w robieniu zakupów, załatwianiu spraw urzędowych, obsłudze komputera itd. Na początek chciałabym aby obszar działania obejmował osiedle Widzew na tym etapie budowalibyśmy zaangażowanie lokalnej społeczności i testowali w praktyce nowoczesne rozwiązania np. automaty do wymiany/ odbioru i wczesną wersję aplikacji. Po pomyślnym przejściu tego etapu i rozszerzeniu oferty i obszaru działania, aby usprawnić świadczenie usług konieczne będzie opracowanie i wdrożenie dedykowanej aplikacji/platformy internetowej.

Oprócz komponentu biznesowego polegającego na świadczeniu odpłatnych usług odzieżowych, szkoleniowych, rozwojowych, kreatywnych chciałabym aby siedziba firmy stała się także lokalnym hubem społecznym, miejscem łączącym seniorów czy osoby bez pracy z osobami młodymi i rodzinami, którzy wzajemnie wspieraliby się w trudach życia codziennego i dbali o otaczające środowisko.

IMG_4820

Imię i nazwisko: Marta Molfar
Nazwa firmy: Marta Molfar
Dane kontaktowe:
e-mail : martamolfar@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100014245125244
Wikipedia: https://w.wiki/9F9W
Opis: Co oferuję: efektywne środki komunikacji i introspekcji.
Dlaczego ja i co jest istotą produktu?
Jestem popularnym „głosem”  reklamy w radiu i telewizji na Ukrainie. Przed wojną prowadziłem własne programy radiowe i telewizyjne. Jestem autorką książki „Ukraińcy XYZ”, która w zeszłym roku znalazła się na liście BBC. Obecnie jestem kierownikiem Centrum Wspólnie UNICEF Łódź. Cały rok spędziłam na organizowaniu ludziom czasu wolnego i dowiedziałam się, co najlepiej wpływa na komunikację między różnymi ludźmi. W ten sposób wpadłam na pomysł stworzenia nowoczesnych gier transformacyjnych i psychologicznych na różnych poziomach — dla różnych stopni zanurzenia, które są przydatne do poprawy komunikacji, poznania siebie i innych. Głównym produktem dla szerokiego użytkownika są metaforyczne karty autorskie. Ważnym zadaniem jest promowanie żywej komunikacji między ludźmi, poprawa umiejętności komunikacyjnych oraz wspieranie pozytywnego i kreatywnego nastawienia graczy.
Zakres zastosowań rozciąga się od rodziny i przyjaciół po budowanie zespołu korporacyjnego.

Imię i nazwisko: Dagmara Chmielewska
Nazwa firmy: FizjoRaj Dagmara Kwiatkowska
Dane kontaktowe:
e-mail: kwiatkowskadagmara@gmail.com
tel. 533221443
strona na FB: www.facebook.com/profile.php?id=100078674330554

Opis: Oferujemy różnorodne zajęcia i warsztaty dla dzieci. Dbamy o wszystkie aspekty rozwoju – fizyczne, emocjonalne, społeczne, intelektualne i duchowe. W rodzinnej atmosferze pielęgnujemy wartości, uczymy budować silne relacje, rozwijamy umiejętności komunikacyjne, wspieramy rozwój intelektualny, pobudzamy kreatywność, dbamy o zdrowe nawyki oraz dajemy wsparcie emocjonalne.

wifibooth_0719

Imię i nazwisko: Aleksandra Maniecka
Dane kontaktowe:
e-mail: ola.maniecka@gmail.com
tel. 734420055
Opis: Jestem producentką świec zapachowych wykonywanych z wosku sojowego. Pomysł na przedsięwzięcie zrodził się z zamiłowania do kompozycji zapachowych, którym niewielki płomień pozwala wypełnić wnętrza. Eleganckie naczynie niejednokrotnie stanowi element dekoracyjny w pomieszczeniach i zależy mi, aby tym drobnym elementem wprowadzić niezwykły klimat do domowego zacisza. Wraz z rozpoczęciem działalności chciałabym zaprosić do świata wyselekcjonowanych aromatów, które w pierwszej kolejności zamknę w naczyniach z wiekiem w formie świec, jednak z czasem przewiduję rozszerzenie asortymentu o artykuły codziennego użytku.

ewelina fryc (1)

Imię i nazwisko: Ewelina Fryc
mgr sztuki o specjalnościach Komunikacja Wizualna i Techniki Druku oraz Architektury Ubioru, absolwentka Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ.
Dane kontaktowe:
e-mail: ewifryc1990@wp.pl
tel. 729271798
Więcej informacji na profilu:
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/ewelina-fryc-780250245/
Opis: Laureatka dwóch prestiżowych nagród:
I miejsce wraz z nagrodą w IX edycji konkursu Profesora Witolda Żurka organizowanym przez Izbę Bawełny w Gdyni na najlepszą pracę dyplomową obronioną w 2022 r. „Komunikat społeczny w ubiorze”
Nagroda im. Profesora Janusza Szoslanda za najbardziej kreatywną pracę dyplomową pod kierunkiem dr inż. Magdaleny Owczarek oraz dr Anny Szumigaj-Badziak.
Zajmuję się grafiką artystyczną, użytkową oraz projektowaniem ubioru. Moją pasją jest sztuka, projektowanie, grafika artystyczna. Jestem wolontariuszką, w 2023 roku wykonałam m.in. dwa obrazy, które zostały przekazane na aukcje dla muzeum fabryki w Łodzi i dla Fundacji wspierającej pacjentów chorych na białaczkę.

Imię i Nazwisko: Viktoriya Holyak
Nazwa firmy: ViVision
Dane kontaktowe:
tel.: 537 407 994
Opis: Czy znasz to uczucie, kiedy stoisz przed swoją szafą pełną ubrań, ale masz wrażenie, że nie masz absolutnie nic do założenia? ” Smart Wardrobe ” to innowacyjna aplikacja mobilna, która zamienia ten problem w przeszłość. Nasza misja to sprawienie, by każda kobieta czuła się stylowo każdego dnia, bez potrzeby ciągłego rozszerzania swojej garderoby, i bez wydawania fortuny na drogich stylistów.
„Smart Wardrobe” to więcej niż aplikacja – to Twoja osobista stylistka i ekologiczny doradca w jednym. Zapomnij o porannym dylemacie „co na siebie włożyć” i ciesz się każdym dniem z pełną świadomością i stylem.