f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Follow us

a

Partnerzy

  /  Partnerzy

PATRONAT MEDIALNY

RADIO ŁÓDŹ

PARTNERZY PROGRAMU

ŁÓDZKA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa jest największą organizacją samorządu gospodarczego w regionie łódzkim. Izba stanowi doskonałą platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów między przedsiębiorcami, promując tym samym ich działalność i z troską reprezentując interesy swoich członków wobec władz samorządowych i państwowych. Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa promuje i upowszechnia zasady etyki gospodarczej i doskonali metody rzetelnego postępowania w działalności biznesowej. Podstawowym celem Izby jest dbałość o środowisko biznesowe: promowanie ducha przedsiębiorczości poprzez wspieranie osób, w tym osób z mniejszymi szansami (do aktywnego uczestnictwa w życiu zawodowym, pomoc w rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej w różnych formach (dotacje, doradztwo, mentoring, powiązania biznesowe, szkolenia, dotacje), wzmacnianie powiązań między różnymi firmami, instytucjami otoczenia biznesu i instytucjami publicznymi, promowanie edukacji pozaformalnej w celu ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej w szybko zmieniającym się środowisku, wspieranie współpracy naszych członków z firmami zagranicznymi, reprezentowanie interesów biznesowych naszych członków przed administracją rządową i samorządową, świadczenie nowoczesnych usług dla przedsiębiorców: podpis elektroniczny, legalizacja dokumentów stosowanych w obrocie międzynarodowym. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.izba.lodz.pl

DELL TECHNOLOGIES

Nasza historia rozpoczęła się od pasji i przekonania, że każdy na świecie powinien mieć łatwy dostęp do najlepszych technologii. Z tym założeniem, w 1984 roku Michael Dell dał początek firmie PC’s Limited, której pierwszą siedzibą był jego pokój w akademiku na Uniwersytecie Stanu Teksas. Dziś, firma Dell Technologies odgrywa kluczową rolę w transformacji cyfrowego krajobrazu na całym świecie. Jesteśmy jedną z czołowych firm technologicznych, które pomagają zmieniać życie ludzi dzięki wyjątkowym możliwościom. Od hybrydowych rozwiązań chmurowych, przez systemy obliczeniowe o wysokiej wydajności, po inicjatywy społeczne i działania na rzecz zrównoważonego rozwoju — to, co robimy, jest ważne dla wszystkich ludzi na całym świecie.

aclodz_logo

AMERYKAŃSKIE CENTRUM KULTURY I INFORMACJI AMERICAN CORNER

Amerykańskie Centrum Kultury i Informacji American Corner jest jednostką UŁ działającą od 2004 roku. Centrum istnieje dzięki współpracy Ambasady USA w Warszawie i Uniwersytetu Łódzkiego.
American Corner Łódź organizuje różne wydarzenia kulturalne i edukacyjne dla szkół, studentów, oraz spotkania otwarte dla wszystkich chętnych. Program obejmuje wykłady edukacyjne, spotkania informacyjne, wystawy, warsztaty, kluby dyskusyjne oraz spotkania konwersacyjne w języku angielskim.

Strona oficjalna: https://www.american-corner.uni.lodz.pl/
Strona na FB: https://www.facebook.com/americancornerlodz

FUNDACJA KOPER POMAGA – COPERNICUS GROUP

Jesteśmy organizacją pozarządową, której celem jest niesienie pomocy
humanitarnej i adaptacyjnej w Polsce, a także zagranicą. Nazwa fundacji
zrodziła się od zwyczajowego określenia I Liceum Ogólnokształcącego im.
M. Kopernika w Łodzi i tak już jakoś zostało. „Koper” to ludzie, których
połączyła nie tylko szkoła, ale także wielka potrzeba robienia czegoś
dobrego. To niepokorne dusze, które nie mogły stać obojętnie i nie
pomagać! Do nich dołączyły rodziny, przyjaciele, dalsi znajomi i tak
powoli stworzyła się społeczność połączona wspólnym działaniem na rzecz
innych osób.

Działania Fundacji skupiają się na: niesieniu pomocy humanitarnej,
pomocy uchodźcom i migrantom, pomocy medycznej ofiarom kryzysów
humanitarnych, edukacji i pomocy w odnalezieniu się w nowej sytuacji
społecznej osobom przybywającym do Polski. Prowadzimy działalność
informacyjną i szkoleniową, wsparcie prawne i psychologiczne. Jesteśmy
organizatorem kursów i programów aktywizacji zawodowej, wspieramy w
aktywnym poszukiwaniu pracy tworząc warunki do rozwoju i edukacji. www.koperpomaga.org

PAN TU NIE STAŁ

Kierując się intuicją i osobistym sentymentem do kultury wizualnej minionych dekad oraz współczesnego, szeroko pojętego dobrego wzornictwa, powstała marka Pan tu nie stał. Marka daleka od uniwersalizacji, budowana lokalnie, w oparciu o elementy zrozumiałe dla tych, którzy wychowani zostali w polskiej kulturze.  Kreatywnie, wieloznacznie i z humorem – taki jest asortyment Pan tu nie stał, marki, która kilkanaście lat temu zaczynała od garażowej produkcji koszulek z nadrukami, dziś proponuje zróżnicowane produkty odzieżowe  i nie tylko. PTNS reprezentuje wszystko to co chcielibyśmy przekazać naszym uczestniczkom. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.pantuniestal.com

NA OKO

LIFE’S TOO SHORT TO WEAR BORING CLOTHES! To właśnie ta idea zapoczątkowała istnienie marki. Oryginalne printy, niebanalne kroje i żywe kolory to znak rozpoznawczy firmy. Inspiracją do tworzenia kolekcji są podróże. Każdy zakątek świata to  nieskończona doza inspiracji oraz energetyczna bomba, którą Na Oko dzieli się każdego dnia. Kreatywne formy, odważne kolory i ich połączenia cechują każdą kolekcję. Marka wprowadza innowacyjne rozwiązania dzięki AI, gdzie klientki mają realny wpływ na wygląd i kształt finalnej kolekcji.
Więcej informacji o fimie można znaleźć na stronie www.naoko-store.pl

UNIWERSYTET WSB MERITO ŁÓDŹ

Uniwersytet WSB Merito Łódź – wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa to pierwszy niepubliczny uniwersytet w Łodzi. Należy do grupy Uczelnii WSB Merito, która jest obecna w 11 miastach i której zaufało ponad 450 000 studentów. Kierunki, znajdujące się w ofercie łódzkiej uczelni, powstały we współpracy z biznesem, dzięki czemu przekazywana wiedza jest praktyczna, a organizacja studiów przyjazna – pozwala na jednoczesne łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym.
Uniwersytet WSB Merito Łódź oferuje studia I i II stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe oraz MBA. Łącznie w portfolio uczelni znajduje się blisko 140 kierunków studiów, które można studiować hybrydowo, online i stacjonarnie na kampusie uczelni mieszczącym się przy ul. Brzozowej 5/7, gdzie 120 lat temu znani łódzcy przemysłowcy Winkler i Gärtner wybudowali kompleks zabudowań fabrycznych służących przemysłowi włókienniczemu do końca lat 90. XX wieku.
Więcej informacji o Uniwersytecie WSB Merito Łódź można znaleźć na stronie: www.merito.pl/lodz/

logo_BC

BRITISH CENTRE

To szkoła języków obcych, firma szkoleniowa i centrum egzaminacyjne.

Od 30 lat skutecznie edukuje kolejne pokolenia, prowadząc kursy i szkolenia językowe najwyższej jakości, skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, które odbywają się stacjonarnie lub jako e-learning synchroniczny (z lektorem w czasie rzeczywistym). Oferta BRITISH CENTRE obejmuje język ogólny i specjalistyczny, w tym biznesowy, dla inżynierów, medyczny i in., przygotowanie do zdawania egzaminów ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej oraz powszechnie rozpoznawalnych i uznawanych egzaminów Cambridge English Qualifications, które można zdawać w BRITISH CENTRE. Choć nasza nazwa sugeruje język angielski, to prowadzimy zajęcia z różnych języków – hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego i innych.
Firma wielokrotnie wyróżniana i nagradzana, w tym Nagrodą Gospodarczą Województwa Łódzkiego.
Od początku istnienia dewizą BRITISH CENTRE jest A GUARANTEE OF SUCCESS. Jesteśmy gwarancją sukcesu naszych Klientów, a ich sukces jest gwarancją naszego sukcesu!
Zapraszamy!
www.british-centre.pl

acradom_logo1

AMERICAN CORNER RADOM

Amerykańskie Centrum Kultury i Informacji – American Corner Radom jest placówką o charakterze kulturalno-edukacyjnym, działającą pod patronatem Ambasady USA w Warszawie, a funkcjonuje w strukturach Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii „ŁAŹNIA”. Placówka zapewnia lokalnej społeczności bezpłatny dostęp do aktualnych informacji na temat USA poprzez szeroką ofertę programową oraz udostępnianie licznych zasobów bibliotecznych, materiałów edukacyjnych oraz internetowych baz danych.

We współpracy z Ambasadą USA w Warszawie AmC Radom organizuje liczne wydarzenia: wykłady, debaty, konferencje, szkolenia, spotkania autorskie, wydarzenia kulturalne z udziałem m.in. amerykańskich specjalistów. Szerokie spektrum tematyczne działalności placówki obejmuje takie dziedziny jak: ekonomia, polityka, historia, ekologia, bezpieczeństwo, przedsiębiorczość, etc. AmC Radom jest instytucją non-profit, kierującą swoją działalność do rożnych grup wiekowych, zawodowych w szerokim zakresie zainteresowań.

SIŁA MARKETINGU

Jeżeli Twoje działania marketingowe i sprzedażowe opierają się wyłącznie na inwencji pracowników, potrzebujesz dobrej i skutecznej strategii działania. Opracujemy dla Ciebie strategię marketingu i sprzedaży. Zaczynamy zawsze od badania Twoich potrzeb, poprzez analizę obecnych procesów sprzedaży i marketingu. Na tej bazie jesteśmy w stanie pomóc Ci opracować efektywny system działań, mających na celu podniesienie zysków Twojej firmy.

silamarketingu.com

PROGRAM BEZPIECZNE KOBIETY

Nie uczymy walczyć!

Nie trenujemy samoobrony!

Nasze szkolenia nie polegają na fizycznej samoobronie.

Program „Bezpieczne KobieTY” powstał w odpowiedzi na potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa fizycznego bez treningu klasycznej pełno kontaktowej samoobrony. Szkolenie rozwija umiejętności miękkie, zdolności obserwacji, negocjacji i wykrywania zagrożeń poprzez uświadamianie o zagrożeniach i rozwój waszych wrodzonych zdolności do analizy otoczenia i intuicji.

AMS PRESTIGE

Zajmujemy się podnoszeniem efektywności szeroko rozumianych procesów sprzedaży. Począwszy od tworzenia strategii wejścia na rynek produktów i usług, poprzez szacowanie celów sprzedażowych, szkolenia dla handlowców i menedżerów sprzedaży aż po nadzór nad procesem sprzedaży i realizacją planów. Firma zajmuje się również outsourcingiem handlowym i z sukcesami sprzedaje produkty na zlecenie firm.

FIVE ELEMENTS

Doradztwo i szkolenia dla biznesu – Jesteśmy konsorcjum firm doradczych działających w 4 obszarach biznesowych: 1. Komunikacja i rozwój, 2. Podnoszenie efektywności procesów biznesowych, 3. Wdrażanie narzędzi IT, 4. Zarządzanie projektami wdrożeniowymi. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorstw w rozwoju dzięki optymalizacji procesów zarządzania i dostosowywania wykorzystywanych narzędzi. Dzięki współpracy z naszymi ekspertami nasi partnerzy zyskują większą elastyczność i sprawczość w podejmowaniu działań rynkowych. Nasze działania opierają się o 5 etapów zarządzania przedsiębiorstwem: Ustalanie celów, Dobór ludzi do zadań, Dobór odpowiednich narzędzi, Motywowanie i Nadzór.